TEN WSKAŹNIK TECHNICZNY SYGNALIZUJE, ŻE BITCOIN MOŻE WKRÓTCE ZWIJAĆ SIĘ DO 5000 DOLARÓW.

Bitcoin niedawno stanął w obliczu odrzucenia w wysokości 9 500 dolarów, co wydaje się być ponurym znakiem dla jego perspektywy makro.
Od tego czasu krypto waluta powróciła w swoim długoletnim przedziale obrotu pomiędzy 9.000 a 9.300 USD.
To, jak będzie się dalej rozwijać, będzie prawdopodobnie zależało od jego reakcji na ten zakres handlowy.
Ponieważ BTC odnotowała nieudaną próbę wyłamania, jest ona prawdopodobnie słabsza niż podczas ostatniej próby przedłużenia konsolidacji na obecnym poziomie cenowym.
Jeden z analityków przedstawia teraz wykres pokazujący, że krypto może wkrótce zauważyć znaczny spadek
Wskaźnik, którego używa, sugeruje nawet, że Bitcoin Profit może stuknąć 5000 dolarów.
Bitcoin obecnie konsoliduje się po swoim ostatnim odrzuceniu. Kupujący byli w stanie popchnąć go aż do 9.500 dolarów wcześniej w tym tygodniu, zanim stracił swoją siłę.

Od tego czasu krypto waluta ześlizguje się w dół i nie widać końca jej obecnej walki z handlem bocznym.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
W najbliższym czasie o tym, jak będzie wyglądał następny trend, może zadecydować to, czy byki będą w stanie obsłużyć BTC powyżej 9.000$. Ostatnie odrzucenie uderzyło w jego techniczną siłę, potencjalnie czyniąc go podatnym na dalsze spadki.

Jeden ze wskaźników sugeruje teraz, że krypto może się przygotować na ostry ruch w dół, który skieruje go w stronę regionu 5.000 dolarów.

BITCOIN MIGA OZNAKAMI SŁABOŚCI PO ODRZUCENIU NA POZIOMIE $9,500

Bitcoin’s break powyżej jego zakres wysoki na 9.300 dolarów wcześniej w tym tygodniu wysłał rynki rajdowe wyższe i wzmocnił nastroje inwestorów.
Ten ruch okazał się jednak krótkotrwały, ponieważ BTC szybko wycofał się z tego poziomu i obecnie handluje kwadratowo w swoim poprzednim przedziale.

To ostatnie odrzucenie wydaje się potwierdzać, że byki są nękane podstawową słabością i sugeruje, że krypto może być pozycjonowane, aby zobaczyć dalsze pogorszenie.

Jak poinformował wczoraj Bitcoinista, jeden z analityków wyjaśnił niedawno, że BTC tworzy strukturę rynku niezwykle podobną do tej, którą widziano tuż przed masowym spadkiem do najniższych poziomów 3.800 dolarów w połowie marca.

Wizerunek dzięki uprzejmości NebraskanGooner. Wykres przez TradingView.
Jeśli ten wzorzec rozgrywa się tak jak kilka miesięcy temu, może on wywołać znaczny spadek.

Następny spadek prawdopodobnie nie będzie jednak tak znaczny, jak ten obserwowany w marcu, ponieważ ruch ten został utrwalony przez kaskadę likwidacji.

TEN WYKRES WSKAZUJE, ŻE BTC MOŻE BYĆ W POWAŻNYM MINUSIE

Inny analityk przedstawił ostatnio wykres pokazujący, co wydaje się być formacją Gann Fan, z jednym nałożonym wskaźnikiem sugerującym, że następny ruch będzie sprzyjał niedźwiedziom.
Jak widać poniżej, wskaźnik sugeruje, że Bitcoin przesunie się w kierunku dolnych granic formacji Gann Fan, co oznacza, że może on spaść w kierunku regionu 5.000 dolarów, zanim znajdzie znaczące wsparcie.